Základní údaje

Společnost GAUDEA a.s. zahájila činnost v roce 1994 a má dlouhodobé zkušenosti s transakcemi s cennými papíry na českém kapitálovém trhu, vč. zkušeností licencovaného obchodníka s cennými papíry poskytující služby související s cennými papíry. Společnost má základní kapitál 2,025 mil. Kč. a je vlastněna českými fyzickými osobami.
Naším cílem je maximálně profesionální a individuální přístup k našim klientům. Díky naší nezávislosti zaručujeme naprostou diskrétnost a anonymitu.
V následujícím profilu by se Vám naše společnost ráda představila a prezentovala své služby.

Ohlédnutí

Společnost GAUDEA s.r.o byla založena počátkem roku 1994 pěti společníky státní příslušnosti České republiky jako makléřská společnost s licencí Ministerstva financí ČR.
V roce 1999 prošla společnost úspěšně "přelicencováním" a Komisí pro cenné papíry ji bylo potvrzeno povolení k obchodování s cennými papíry.
V roce 2002 proběhla změna právní formy na akciovou společnost.
Z původně klasické makléřské společnosti jsme se v posledních letech přeorientovali na poskytovaní poradenských služeb souvisejících s transakcemi s cennými papíry, které jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi.

Současnost

Kvalita služeb

Základním principem činnosti společnosti je poskytování služeb nejvyšší kvality a maximální snaha vyjít vstříc individuálním požadavkům každého klienta. Nezbytná kvalita služeb, které nabízíme, je podložena rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi našich pracovníků. Odrazem naší spolehlivosti a individuálního přístupu ke každému z klientů je jejich spokojenost, důvěra a věrnost našim službám.

Profesionalita

Jedním z rozhodujících faktorů úspěchu je výběr kvalitních odborných pracovníků a další rozvoj jejich znalostí. Jelikož má naše společnost zájem uspokojovat potřeby svých klientů v dlouhodobé perspektivě, klade důraz především na vysokou kvalitu služeb při jejich relativně nízké ceně.

Ochrana obchodních zájmů klienta

Našim prvořadým zájmem je ochrana obchodního tajemství a ochrana zájmů klienta. Pořízená data o obchodních případech jsou chráněna přístupovými hesly a dostupná pouze vybraným pracovníkům. Samozřejmostí je dodržování přísné mlčenlivosti a utajování veškerých informací souvisejících s obchodními případy.


úvodní strana | profil | nabídka služeb | referencekontaktní spojení | aktuality | pracovní příležitosti | dokumenty